Правила

Правила

 

Заїзд в апартамент-готель «Hotleto» починаться з 14:00, від’їзд до 11:00. Також є можливість переносу часу виїзду, але тільки зі згодою адміністрації та при додатковій оплаті за кожну годину перебування.

 

Бронювання здійснюється тільки при наявності оплати 20% від усієї кількості днів відпочинку. На оплату броні надається три дні. В іншому разі номери не вважаються заброньованими. Номери люкс першого, другого корпусів та економів бронюються Вами особисто

Обовязково зберігайте платіжні чеки!

 

Повернення оплати броні можливо тільки за наступними умовами: резидентам, які попередили адміністрацію про відмову з будь-якої причини у відпочинку в апарт-готелі «Hotleto» не пізніше ніж за тиждень (сім днів) до дати заїзду. Оплата не повертається при бронюванні номерів та відмові у святкові дні. Можливе перерахування оплати на наступні заїзди, для цього треба зв’язатись з адміністратором.

 

У номерах паління заборонено!!!Штраф 1000 грн.

 

За порушення спокою та тиші, неадекватну, агресивну поведінку на теріторії готелю, негайне виселення без повернення плати за останні дні відпочинку!

 

Діти старше ніж 10 років потребують додаткового місця (якщо кількість людей перевищує наявність місць відпочинку).

 

 

З тваринами більше ніж 10 кілограмів в середній та високі сезони відпочивати заборонено. У низький сезон тільки зі згодою адміністрації.

 

ДО УВАГИ!!!АДМІНІСТРАЦІЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА ВАШІ ОСОБИСТІ РЕЧІ НЕ НЕСЕ!