Правила

Правила

 

Заїзд в апартамент-готель «Hotleto» починаться з 14:00, від’їзд до 11:00. Також є можливість переносу часу виїзду, але тільки зі згодою адміністрації та при додатковій оплаті за кожну годину перебування.

 

Бронювання здійснюється тільки при наявності оплати 20% від усієї кількості днів відпочинку. На оплату броні надається три дні. В іншому разі номери не вважаються заброньованими.

Обовязково зберігайте платіжні чеки!

 

Повернення оплати броні можливо тільки за наступними умовами: резидентам, які попередили адміністрацію про відмову з будь-якої причини у відпочинку в апарт-готелі «Hotleto» не пізніше ніж за двадцять днів до дати заїзду. Оплата не повертається при бронюванні номерів та відмові у святкові дні. Можливе перерахування оплати на наступні заїзди, для цього треба зв’язатись з адміністратором.

 

У номерах паління заборонено!!!Штраф 1000 грн.

 

За порушення спокою та тиші, неадекватну, агресивну поведінку на теріторії готелю, негайне виселення без повернення плати за останні дні відпочинку!

 

Діти старше ніж 8 років потребують додаткового місця (якщо кількість людей перевищує наявність місць відпочинку).

 

 

З тваринами більше ніж 10 кілограмів в середній та високі сезони відпочивати заборонено. У низький сезон тільки зі згодою адміністрації.

 

ДО УВАГИ!!!АДМІНІСТРАЦІЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА ВАШІ ОСОБИСТІ РЕЧІ НЕ НЕСЕ!